PERFORMANCE DRINK

Włącz turbodoładowanie

ENERGIA W PŁYNIE

Ponad 2 godziny biegu maratońskiego, ponad 90 minut meczu piłkarskiego, a nawet 4-godzinne pojedynki tenisowe wymagają od sportowców niesamowitej wytrzymałości i zapewnienia organizmowi wręcz niewyczerpanego i bezpiecznego źródła energii.

PERFORMANCE DRINK to suplement diety składający się z mieszanki kreatyny, aminokwasów i węglowodanów. Ze względu na swój skład przeznaczony jest dla osób dorosłych wykonujących ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności. Zawartość kreatyny zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. PERFORMANCE DRINK jest łatwo przyswajalny i jest idealnym codziennym wsparciem dla wszystkich aktywności, w których występuje zwiększone zapotrzebowanie na maksymalną siłę.

                                

Performance Drink

Zawiera L-Argininę, jabłczan cytruliny, L-Tyrozynę i kreatynę

Kreatyna w treningu siłowym i wytrzymałościowym:

  • poprawia wydolność
  • daje więcej siły i energii

Performance Drink to suplement diety składający sięz mieszanki kreatyny, aminokwasów i węglowodanów. Ze względu na swój skład przeznaczony jest dla osób dorosłych wykonujących ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności. Zawartość kreatyny zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Performance Drink jest łatwo przyswajalny i jest idealnym codziennym wsparciem dla sportowców o zwiększonym zapotrzebowaniu na maksymalną siłę.

                                

SKŁADNIKI:
palatinose® izomaltuloza, dekstroza, syrop glukozowy, L-Arginina (AKG), jabłczan L-cytruliny, monohydrat kreatyny, ester etylowy kreatyny, L-Tyrozyna.

                                


                                
OBSERWUJ NAS FB
SPRZEDAŻ

SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA
PUNKTY SPRZEDAŻY

SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA
biuro@fitshape.pl

ZADZWOŃ DO NAS
tel.: 781 93 93 93
tel.: 603 25 01 26
NA SKRÓTY