WEI-EIWIT

SKONCENTROWANA MOC BIAŁKA

WEI EIWIT- PROTEINOWY MISTRZ

Białka ulegają w organizmie ciągłej wymianie, nie są magazynowane jak np. tłuszcz. Wiedzą o tym wszyscy profesjonalnie uprawiający sport. Dlatego tak ważnym jest dostarczanie pełnowartościowego białka organizmowi.

Dieta wysokobiałkowa jest jedną z najbardziej skutecznych, a Wei Eiwit to skoncentrowana dawka białka zapewniająca realizację zwiększonego zapotrzebowania na białko stosownie do uprawianej dyscypliny sportowej. Jeżeli uprawiasz jakąkolwiek aktywność fizyczną, to warto sięgnąć po Wei Eiwit. To najszybciej wchłaniane białko serwatkowe, to proteinowy zastrzyk. Nieważne czy chodzisz na siłownię, uprawiasz aerobik, jeździsz na rowerze, pływasz czy biegasz, zawsze warto sięgnąć po czyste białko Wei Eiwit. Sięgnij po pożywny białkowy koktajl.

                                       1000 g
  
                 2000 g

BOGACTWO BIAŁKA

Zawarte w produkcie:

  • białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej
  • białko odgrywa rolę w utrzymaniu masy mięśniowej
  • wapń, witaminy z grupy B1, B2, B6, B12, C, niacyna, kwas pantotenowy i biotyna wspierają utrzymanie prawidłowej przemiany energii

Wei-Eiwit to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego zaspokajający zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza sportowców. Wei-Eiwit zawiera specjalną kombinację wysokiej jakości szybko przyswajalnych białek serwatkowych i witamin. Skład preparatu został dopasowany specjalnie do potrzeb sportowców uprawiających dyscypliny siłowe i wytrzymałościowe, chcących zbudować i utrzymać masę mięśniową. W produkcji Wei–Eiwit wykorzystuje się technologię ultrafiltracji typu Cross Flow (ultrafiltracja w przepływie krzyżowym), co jest szczególnie istotne w zapobieganiu denaturacji białek. W trakcie produkcji białka schładza się do temperatury 10-11°C, tak aby zachować ich aktywność biologiczną. Dzięki temu zostają zachowane globuliny i albuminy białka, które ma szczególne znaczenie dla procesu wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

                                       1000 g
  
                 2000 g

Koncentrat białka serwatkowego 80 (zawiera laktozę), koncentrat białka serwatkowego 60 (zawiera laktozę) uzyskane w procesie ultrafiltracji typu Cross Flow, izolat białka serwatkowego uzyskany w procesie ultrafiltracji typu Cross Flow (z dipeptydami, tripeptydami, oligopeptydami i polipeptydami – zawiera laktozę), aromat, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), witaminy (kwas askorbinowy, octan DL-alfa-tokoferylu, amid kwasu nikotynowego, D-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, monoazotan tiaminy, ryboflawina, kwas foliowy, biotyna), substancje słodzące (cyklaminian sodu, sacharyna).

                                       1000 g
  
                 2000 g

                                       1000 g
  
                 2000 g
wei-eiwit
people-wei-eiwit
OBSERWUJ NAS FB
SPRZEDAŻ

SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA
PUNKTY SPRZEDAŻY

SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA
biuro@fitshape.pl

ZADZWOŃ DO NAS
tel.: 781 93 93 93
tel.: 603 25 01 26
NA SKRÓTY