MEGA MASSA

MASA POWODÓW DO ĆWICZEŃ

MEGA MASSA 16000i TO PROFESJONALNE WSPARCIE W BUDOWIE SYLWETKI

Masa ciała i zawartość tłuszczu w organizmie to istotne czynniki wpływające na osiąganie sportowych sukcesów. Wiedzą o tym profesjonaliści i wszyscy, którzy wybrali sportowe kariery. Dlatego w codziennej diecie stosują Mega Massa.
Mega Massa polecany jest szczególnie osobom uprawiającym różne formy aktywności fizycznej o charakterze wytrzymałościowym, w której najważniejszym czynnikiem jest masa ciała i wydatek energetyczny. Więcej masy, więcej siły, więcej energii potrzebujesz szczególnie podczas pływania, jazdy na rowerze, biegów długodystansowych. Odpowiednio wyrzeźbiona sylwetka to cel wszystkich chodzących na siłownie. Pamiętaj, że walka z nadwagą to pozbycie się zbędnej masy tłuszczowej, a sukces sportowy to kontrola i utrzymanie właściwej masy mięśniowej. Mega Massa – organizm w pełnej równowadze i radość z aktywności sportowej.

                                       1200 g
  
                 2500 g

BOGACTWO BIAŁKA, WAPNIA, WITAMINY B2 I WITAMINY B6

Zawarte w produkcie:

  • wapń, witaminy z grupy B1, B2, B6, B12, C, niacyna, kwas pantotenowy i biotyna wspierają utrzymanie prawidłowej przemiany energii
  • kwas foliowy, witaminy B12, B6, C pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu systemu odpornościowego

Mega Massa 16000i to suplement diety zawierający kombinację wysokiej jakości białek, błonnika, węglowodanów, aminokwasów, witamin i minerałów. Skład mieszanki został opracowany z przeznaczeniem dla osób chcących zwiększyć i utrzymać swoją masę mięśniową, co zapewnia odpowiednia ilość białka. Z kolei zawarty w Mega Massa wapń korzystnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Witaminy B12, B6 i C stanowią wsparcie dla systemu immunologicznego. Mega Massa stanowi doskonałe wsparcie codziennej diety osób uprawiających sport

                                       1200 g
  
                 2500 g

Dekstroza, odtłuszczone mleko w proszku, koncentrat białka serwatkowego (zawiera laktozę), syrop glukozowy, białko jaja w proszku, palatinose® izomaltuloza*, fruktoza, fruktoologosachardy (FOS), aromat, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), witaminy (kwas askorbinowy, octan DL-alfatokoferylu, amid kwasu nikotynowego, D-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, monoazotan tiaminy, ryboflawina, kwas foliowy, biotyna), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), alfa-ketoglutaran ornityny (OKG), kwas hydroksymetylomasłowy (HMB), ester etylowy kreatyny, tribulus.

* Izomaltuloza jest źródłem glukozy i fruktozy.

                                       1200 g
  
                 2500 g

                                       1200 g
  
                 2500 g
mega-massa
people-mega-massa
OBSERWUJ NAS FB
SPRZEDAŻ

SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA
PUNKTY SPRZEDAŻY

SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA
biuro@fitshape.pl

ZADZWOŃ DO NAS
tel.: 781 93 93 93
tel.: 603 25 01 26
NA SKRÓTY