CREATINE MONOHYDRAAT

KREATYNA W CZYSTEJ FORMIE

WYBÓR PROFESJONALISTÓW

Kreatyna cieszy się niezmienną popularnością wśród sportowców zawodowych. To naturalny wybór wszystkich, którzy pragną poprawiać wyniki sportowe i utrzymać sportową sylwetkę.

Kreatyna to kolejny etap pracy nad wymarzoną sylwetką i ogólną sprawnością organizmu. Polecana jest szczególnie osobom, które maja już za sobą pierwsze doświadczenia w treningu. Jeżeli przeszedłeś pierwszy etap treningów i pragniesz popracować nad swoja siłą i wytrzymałością, warto sięgnąć po Creatine Monohydraat. To suplement diety przeznaczony dla wszystkich wykonujących ćwiczenia fizyczne bardzo mocno angażujące organizm. Ćwiczysz intensywnie? Zawsze wybieraj czysty monohydrat kreatyny, a żaden trening nie będzie Ci straszny.

 

KREATYNA ZWIĘKSZA WYDOLNOŚĆ FIZYCZNĄ

  • Monohydrat kreatyny wpływa na zwiększenie mocy i wytrzymałości
  • Suplement opracowany w oparciu o najnowsze badania naukowe

Creatine Monohydraat to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych wykonujących ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności. Produkt zawiera czysty monohydrat kreatyny, bez żadnych dodatków. Kreatyna to naturalny związek, magazynowany głównie w mięśniach, który zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Creatine Monohydraat może być używany przez wszystkich, którzy uprawiają sport (na wszystkich poziomach zaawansowania).

 

Monohydrat kreatyny

 

creatine
people-creatine
OBSERWUJ NAS FB
SPRZEDAŻ

SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA
PUNKTY SPRZEDAŻY

SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA
biuro@fitshape.pl

ZADZWOŃ DO NAS
tel.: 781 93 93 93
tel.: 603 25 01 26
NA SKRÓTY