Nieważne jaki sport uprawiasz, zawsze miej pod ręką FITSHAPE!

Zawsze, gdy rekreacyjnie uprawiasz sport – i nieważne czy są to sporty siłowe, sporty walki, piłka nożna, jazda na rowerze, jogging czy basen lub zajęcia fitness – warto zadbać o swój organizm. Pomóc mu podczas wysiłku i zapewnić odpowiednią regenerację. Oferta FITSHAPE przeznaczona jest dla wszystkich, dla których aktywność fizyczna jest sposobem na życie.ZAWSZE W RUCHU

Czy wiesz, co jest sekretem zdrowia, zgrabnej sylwetki i dobrego samopoczucia? Zastanawiasz się, co zapewni Ci równowagę, odporność na infekcje i większą energię? To wszystko kryje się w jednym słowie: ruch!

Wystarczy dosłownie 30 minut dziennie, by przekonać się, że rację miał Arystoteles, mówiąc „Ruch jest życiem”. Nieważne jaką aktywność wybierzesz – czy będą to krótkie ćwiczenia w domu, spacer na świeżym powietrzu, bieganie czy jazda na rowerze – ważne, by wyrobić w sobie nawyk codziennego ruchu, a dość szybko przekonasz się, jaki ma to pozytywny wpływ na Twoje samopoczucie. Możemy przytaczać setki argumentów za tym, że warto znaleźć w codziennym rozkładzie dnia chwilę na rozruszanie swojego ciała. Wiemy, że same argumenty nie dla wszystkich muszą i będą przekonujące, skupmy się w takim razie na faktach. Faktem jest, że ruch wspomaga odchudzanie, ruch powoduje obniżenie poziomu cukru we krwi, ruszając się wzmacniamy kości i stawy. Ruch to hormony szczęścia – endorfiny. Dzięki aktywności organizm dotlenia się i relaksuje, a Ty masz więcej energii życiowej. Ruch podnosi ogólną sprawność organizmu, wzmacnia mięśnie, wpływa korzystnie na sylwetkę, a dzięki temu podnosi naszą samoocenę. Po prostu zacznij już dzisiaj, ruszaj do ćwiczeń, zadbaj o swoje ciało i samopoczucie.
Na każdym etapie Twojej aktywności wspiera Cię Fitshape. Nasze odżywki i suplementy diety są przeznaczone dla wszystkich, którzy stawiają na ruch jako formę spędzania czasu. Fitshape wspomaga wszystkich, którzy nieustannie są w ruchu. Z Fitshape prawdziwe staje się stwierdzenie, że sport to zdrowie. Unikalne składy naszych odżywek i suplementów powodują, że Twój organizm będzie doskonale przygotowany na wybraną przez Ciebie aktywność ruchową i szybko wróci do optymalnej formy.


SIŁOWNIA I FITNESS

W porównaniu z krajami Europy w Polsce tylko ok. 14% Polaków przynajmniej raz w tygodniu bierze udział w zorganizowanych zajęciach sportowych. Można powiedzieć, że to aż 14% , ale biorąc pod uwagę ogólną kondycję społeczeństwa, to niestety tylko 14%.

I to tylko badania, statystyka, można zakładać, że rzeczywista liczba osób korzystających z siłowni czy klubów fitness jest dużo mniejsza. Często tłumaczymy się brakiem czasu, wysokimi kosztami członkostwa (choć średnio ceny wynoszą już 100-150 zł za miesiąc) czy po prostu brakiem sił na dodatkowe ćwiczenia po całym dniu pracy. Paradoksalnie jednak właśnie regularne ćwiczenia na siłowni czy w klubie zapewnią nam dodatkową energię i siły witalne. Często wystarczy pokonać tylko jedną przeszkodę – lenistwo, a szybko można się przekonać jak zbawienny wpływ na nasz organizm mają ćwiczenia w tych miejscach. Tydzień ma 168 godzin, wystarczy wygospodarować z tej puli tylko 3 godziny na ćwiczenia, za które podziękuje Ci Twój organizm. Chcesz zrzucić parę kilogramów, poprawić sylwetkę, popracować nad kondycją – niezależnie od tego, jaki masz cel, warto wybrać się do siłowni. Zacznij od mało obciążających ćwiczeń, lekkiej rozgrzewki, wybierz trening siłowy lub cardio, wytrzymaj 2-3 tygodnie i będziesz się zastanawiał, dlaczego tak późno pomyślałeś o siłowni. Zmień swoją dietę, dobierz odpowiednie odżywki i suplementy Fitshape, a efekty naprawdę pojawią się szybko.
Pamiętaj! Ćwiczenia, dieta i Fitshape to Twój plan na najbliższe miesiące. Nie obawiaj się zmęczenia, trudów regeneracji organizmu. Podejdź do tego kompleksowo, wybierając odpowiednie suplementy Fitshape, a sam będziesz zaskoczony, na co Cię stać, na co stać Twój organizm!


AKTYWNOŚĆ SPORTOWA

To, czego życzymy sobie najczęściej i niejednokrotnie w pierwszej kolejności, to oczywiście zdrowie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, i nie będzie to przesadą, że zdrowie to podstawa naszego zadowolenia z życia. To nie tylko brak choroby, ale przede wszystkim ogólne dobre samopoczucie.

Z drugiej strony, jeżeli blisko 90% Polaków prowadzi siedzący tryb życia, a jedyną aktywnością, z jaką mają na co dzień do czynienia, jest bieg do odjeżdżającego tramwaju czy autobusu, to chyba wcale nie dziwi, że zdrowie – jako stan ogólnego dobrego samopoczucia – pozostaje w sferze życzeń. Czy tak być musi? Odpowiedź jest oczywista – nie. Oczywiście dla jednego dbanie o zdrowie będzie polegało na częstych wizytach u lekarza, drugi rygorystycznie będzie przestrzegał diety, a jeszcze ktoś inny wybierze aktywność sportową. Sukces jednak to umiejętne połączenie wszystkich aspektów i znalezienie złotego środka. Same kontrole lekarskie nie wystarczą, jeśli całe dnie spędzamy przed telewizorem, dieta może okazać się niewystarczająca, jeżeli nie dołączymy do niej aktywności sportowej, a sama aktywność sportowa nie przyniesie efektów, jeżeli nie zbilansujemy naszej diety. Nie ma przesady w stwierdzeniu, że to styl życia w dużej mierze wpływa na nasze zdrowie. Dlatego dbajmy o nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Dieta, relaks, używanie suplementów i radzenie sobie ze stresem to elementy składowe naszego sukcesu. Możemy go osiągnąć stawiając na aktywność sportową. Szybko ustąpi zmęczenie, problemy ze snem i ze zdwojoną energią stawimy czoła codzienności. Kształtujmy świadomie nasz styl życia, zdrowy styl życia. Tą świadomością jest także wiedza o roli odżywek i suplementów diety podczas aktywności sportowej.
Stawiaj na sprawdzone i bezpieczne marki. Taką marką jest Fitshape, którego produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i wybierany jest przez wszystkich, dla których zdrowie i dobre samopoczucie są najwyższą wartością. Zacznij ćwiczyć, nie zostawiaj zdrowia w sferze życzeń, zadbaj o nie.


CELE I WYZWANIA

Każdy z nas stawia sobie w życiu określone cele. Zawodowe, prywatne, sportowe. Osiąganie ich to często pokonywanie własnych słabości i funkcjonowanie na maksimum możliwości. Wymagają one od nas żelaznej dyscypliny i przestrzegania przyjętych zasad.

Sukces jednak jest wymierną nagrodą. Nieważne czy chcesz zrzucić parę kilogramów, poprawić swoje wyniki sportowe, czy po prostu zadbać o dobre samopoczucie. Ważne, by konsekwentnie realizować swój plan, a w jego realizacji może wspierać Cię Fitshape. Wiemy jak Ci pomóc, wiemy jak wspomagać organizm, by przekraczać kolejne granice i pokonywać własne słabości. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie. Przez ten czas tysiące sportowców zawodowych jak i amatorów korzysta z naszych odżywek i suplementów diety, które stanowią naturalny wybór dla każdego, kto realizuje określony plan, czy to treningowy, czy po prostu pragnie poprawić swoje wyniki lub zadbać o swój organizm.
W ofercie Fitshape znajduje się pełna paleta produktów stworzonych w odpowiedzi na potrzeby wszystkich, dla których cele i wyzwania są codziennością. Wybierz produkt dla siebie, przekonaj się o skuteczności Fitshape. Dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów marki Fitshape.
OBSERWUJ NAS FB
SPRZEDAŻ

SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA
PUNKTY SPRZEDAŻY

SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA
biuro@fitshape.pl

ZADZWOŃ DO NAS
tel.: 781 93 93 93
tel.: 603 25 01 26
NA SKRÓTY