REGENERACJA

Właściwa regeneracja to jeden z najważniejszych aspektów w rozwoju sylwetki i poprawianiu wyników sportowych.

Na skutek wysiłku fizycznego dochodzi do uszczuplenia zapasów energii, niezbędnych do wykonywania pracy przez mięśnie. Z kolei w tkance mięśniowej powstają mikrourazy, które muszą zostać odbudowane. Dlatego tak istotny jest proces regeneracji powysiłkowej. To dzięki niemu uzupełnione zostają rezerwy energetyczne organizmu, a uszkodzone tkanki ulegają naprawie.

Aby cały proces przebiegał możliwie sprawnie i efektywnie, wymaga dostarczenia kompleksu substancji odżywczych. Pierwsze z nich to węglowodany, które odnawiają zasoby energii w mięśniach. Kolejne istotne składniki, odgrywające zasadniczą rolę w odbudowie tkanek, to białko i aminokwasy. Równie ważną funkcję w tym przypadku pełni kreatyna, która bierze udział w odbudowie zapasów ATP. Natomiast dodatek witamin, które regulują przemiany energetyczne, usprawnia i przyspiesza proces regeneracji powysiłkowej.

Wszystkie powyższe składniki znajdziesz w naszych produktach z linii regeneracyjnej. Takie kompleksowe podejście zapewni Twojemu organizmowi szybki i efektywny powrót do stanu równowagi oraz przygotuje Cię do kolejnego treningu lub zawodów.

 

 

     Power&Herstel                Liquid Recovery            Eiwit 85i


     Creatine Ethyl Ester          Amino 2200               Amino Liquid

Bądź z nami Facebooku
Śledź nas na Insta
ZOBACZ NA MAPIE

ZAMÓWIENIA

Sprzedaż detaliczna
w autoryzowanych punktach sprzedaży

Sprzedaż hurtowa
biuro@fitshape.pl

Paweł Bednarczuk
782 939 393
pawel.bednarczuk@fitshape.pl