Historia

Sportowe doświadczenie

Tam gdzie liczy się skuteczność

Twórcą i szefem firmy Fitshape jest Tshen La Ling. To jeden z pionierów profesjonalnej suplementacji sportowców. Jako piłkarz, który przez wiele lat aktywnie uprawiał tę dyscyplinę sportu, wie doskonale na jakie obciążenia narażony jest organizm sportowca. Jego celem było stworzenie skutecznych odżywek i suplementów, które bezpiecznie będą wspomagać organizm podczas wysiłku i regeneracji. W tworzeniu marki Fitshape wykorzystał wieloletnie doświadczenie sportowe i trenerskie. Unikalne metody prowadzenia zawodników, nieustanna obserwacja i monitorowanie postępów sportowych znajdują odzwierciedlenie w misji firmy – dostarczenie optymalnych, bezpiecznych i skutecznych produktów, umożliwiających poprawę wyników sportowych.

Tshen La Ling

tshen-la-lingHolenderski piłkarz, który wystepował w kadrze narodowej Holandii w latach 1977-1982. W latach 70-tych grał dla Ajaxu Amsterdam oraz Panathinaikosu oraz Marsylii. Swoją piłkarską karierę zakończył w Feyenordzie w połowie lat 80-tych.

Misja Fitshape

Stay In The Game

Hasło firmy w pełni odzwierciedla główny cel i misję działań marki. Umożliwić wszystkim poprawę swoich wyników sportowych. Dzięki bezpiecznym i certyfikowanym odżywkom i suplementom diety, każdy ma niepowtarzalna szansę “pozostać w grze”. Nieważne czy jesteś zawodowym sportowcem, czy uprawiasz tylko sport amatorski – na każdym etapie Twojej przygody sportowej towarzyszy Ci Fitshape!Ponad 25-letnie doświadczenie i pozycja jednego z największych producentów odżywek i suplementów diety na rynku holenderskiem są potwierdzeniem wysokiej jakości i skuteczności produktów.

Jeżeli myślisz o poprawie swoich wyników sportowych w zdrowy i bezpieczny sposób w Twojej codziennej diecie musi być obecny Fitshape. Produkty marki posiadają certyfikat centrum antydopingowego przy Deutsche Sporthochschule w Kolonii, akredytowanego przez World Anti-Doping Agency (WADA).

Bądź z nami Facebooku
Śledź nas na Insta
ZOBACZ NA MAPIE

ZAMÓWIENIA

Sprzedaż detaliczna
w autoryzowanych punktach sprzedaży

Sprzedaż hurtowa
biuro@fitshape.pl

Paweł Bednarczuk
782 939 393
pawel.bednarczuk@fitshape.pl