FITSHAPE – BY SPROSTAĆ WYZWANIOM

Praca, codzienne obowiązki, pośpiech, stres, zła dieta i życie w biegu powodują, że czesto potrzebujemy wsparcia, by sprostać wszystkim wymaganiom i wyzwaniom codzienności.

Utrzymanie organizmu w najwyższej formie to nie tylko regularne ćwiczenia i dbanie o kondycję, to także zrozumienie jego potrzeb i rytmu w jakim funkcjonuje.

Badania naukowe wskazują, że mocno przetworzona żywność, przemysłowe metody uprawy oraz złe nawyki żywieniowe powoduję, że nie jestesmy w stanie dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczyć w pożywieniu.

Brak tych składników w codziennym pożywieniu doprowadza do niedoborów, a co za tym idzie systematycznego osłabienia odporności organizmu i powstania wielu chorób, w tym szczególnie chorób cywilizacyjnych. Dlatego należy poszukiwać niezbędnych składników żywieniowych w postaci odżywek i suplementów diety, aby uzupełniać niedobory cennych substancji. Jeśli dodatkowo pragniemy aktywnie spędzać czas, może się okazać, że nasz organizm nie będzie w stanie znieść dodatkowego wysiłku. Dlatego tak ważnym jest aby uzupełniac dietę o wszystkie niezbędne witaminy, pierwiastki i minerały. Receptury Fitshape to wieloletnie doświadczenie i badania na ludzkim organizmem. Składniki zostały optymalnie dobrane, tak aby kazdy produkt spełniał swoją podstawową rolę – wspomagał organizm podczas wysiłku i regeneracji.

Nie musisz nam wierzyć na słowo, wiemy, że Fitshape działa. Fitshape jest skuteczny. Dlatego zawsze gdy potrzebujesz wsparcia, gdy Twój organizm potrzebuje wsparcia, sięgnij po FITSHAPE.


ZOBACZ NA MAPIE

ZAMÓWIENIA

Sprzedaż detaliczna
w autoryzowanych punktach sprzedaży

Sprzedaż hurtowa
biuro@fitshape.pl

Paweł Bednarczuk
782 939 393
pawel.bednarczuk@fitshape.pl

Konrad Napierała
konrad.napierala@fitshape.pl
601 232 272

Marek Rzepkiewicz
marek.rzepkiewicz@fitshape.pl
600 88 75 23